Mužský kruh

Mužský kruh vždy na jedno téma: viz níže


Pokud se nepodíváš = nepojmenuješ jasně své "tady", nemáš moc šanci své "teď" změnit... Je to jako orientační běh s neúplnou mapou.

Oslovuji muže, kteří chtějí inspiraci a impuls pro změnu. Mužské večery jsou moderované setkání právě pro tebe, pokud chceš život zase prožívat naplno. Je to dobrá příležitost, jak si v bezpečném prostředí ujasnit, co vlastně od života chceš. Hledat společně prosté a jednoduché kroky směrem k tomu, co chceš... Přijď mezi chlapy na Mužský kruh.

Vyslechni příběhy jiných mužů. Nech se jimi inspirovat nebo i dotknout.

Zažij uvědomění i pohnutí. Pohleď na sebe i svůj život zpříma...

Mužské večery = setkání pro muže, kteří chtějí uchopit život do svých rukou!

Cena: 290 Kč

Skupina: 6–12 mužů

Místo: Zastávka194, nám. T.G.M. 194, Chotěboř (svoz z Golčova Jeníkova)

BLižší info: rezervace@aluna.cz, tel. 731 306 848

Vladimír Münz (1970) – městský šaman a průvodce změnou.  Ve své práci věřím ve tři „P“, tedy porozumění, prožitek a praxi.  „Pomáhám lidem obnovovat vztahy, díky obnovení vztahu sama k sobě.“ – moje osobní mise. A hlavně jsem šťastný manžel a hrdý otec 5 dětí. Při práci se opírám o své zkušenosti z vedení mužů v rámci tréninku Žij své mužství.

Více o mně https://www.zijsvemuzstvi.cz/,  https://zijnaplno.zijsvemuzstvi.cz Při nejasnostech piš na vladimir@zijsvemuzstvi.cz nebo volej na tel.: 775 268 764.

Téma:

MUŽ A VZTAHY

Kvalita života stojí na vztazích. Je potřeba si udělat jasno, jaké vztahy máš. Třeba pokud ti nejdou a nejde ti udržet dlouhodobý vztah. Když tvoje vztahy opakovaně upadají do povrchnosti, odcizování, nebo dokonce krizí, nevěr a rozchodů. Je celkem dost jisté, že nevíš, co od vztahu potřebuješ. Ani co potřebuješ od partnerky = jaké jsou tvé páteřní potřeby. Právě na tomto večeru to budeš mít možnost prozkoumat...

Co tě čeká?

Rád pracuji s porozuměním a jasným pojmenováním. Vždy hledám praktické kroky ke změně. Ukazuji souvislosti a nové úhly pohledu. V ideálním případě najdeme společně příčinu = proč se ti to děje a z čeho to vzniká...


Rezervace je platná po vyplnění přihlášky a platby předem na účet č. 167373570/0300. Děkujeme.

Nadcházející termíny

Mužský kruh2. 12. 2020 / Přihláška
Zastávka 194, Chotěboř
18 - 20 h